Letní závěsné dekorace

Dřevěná dekorace na dveře Léto

Dřevěná dekorace na dveře Léto
VÝPRODEJ
CENOVÁ BOMBA
88,94 Kč s DPH

Závěsná dekorace Rybičky

Závěsná dekorace Rybičky
VÝPRODEJ
CENOVÁ BOMBA
88,94 Kč s DPH

Obraz s nápisem 40x30 cm

Obraz s nápisem 40x30 cm
− 40%
VÝPRODEJ
CENOVÁ BOMBA
modrá
75,14 Kč s DPH125,24 Kč s DPH
  ks  

Velmi trendy pro tuto sezónu jsou letní závěsné dekorace, které jistě ozvláštní každý letní interiér. Letní dekorace vás naladí do pohody, zlepší vám náladu a celkově prozáří váš interiér i exteriér. A co patří k létu? Přeci moře!

Proto jsme vybrali úžasné dekorace inspirované námořnickým stylem, na kterých najdete symboly, jako jsou plachetnice, lodě, kormidlo, veslo, maják a samozřejmě také proužky. Doplňky jsou v typických barvách - bílé v kombinaci s modrými tóny. Vůně dovolené, svěží mořský vánek, teplo z prosluněných pláží a nezaměnitelná atmosféra přímořských zemí. To jsou střípky, které si ve vzpomínkách po návratu z dovolené zachováváme. Naše dekorace v námořnickém stylu promění fantazii ve skutečnost a budou vám připomínat chvíle strávené na bezstarostné dovolené. Máme také doplňky do bytu s plážovými prvky. Nalaďte se na moře pomocí modré barvy, vyzkoušejte do interiéru doplňky v námořnickém a plážovém stylu, které mají své nezaměnitelné kouzlo. Vybírat můžete např. dřevěné fotorámečky, dřevěné věšáky, závěsné cedulky s nápisem či dekorace na postavení a zavěšení.

Pokud se vám tento styl líbí, podívejte se také do kategorie polštáře a sedáky, kde najdete textilní dekorace pro tu pravou atmosféru.

Doprava zdarma
nad 2000 Kč bez DPH
Vše máme skladem
Ihned k odeslání
97% hodnocení
spokojenosti
Zásilka pod kontrolou
Vždy bezpečně zabaleno