Vánoční bodce

Nabízíme vánoční bodce, které jsou navrženy tak, aby bezpečně držely svíčky a přitom dodaly svátečnímu stolu eleganci. Bodce na svíčky a speciálně bodce na adventní svíčky, jsou perfektní pro vytvoření tradiční adventní atmosféry. Naše bodce jsou vytvořeny s ohledem na bezpečnost a estetiku, a jsou ideálním řešením pro vaše sváteční aranžmá.

Kovový bodec na svíčku stříbrný 4,2x22 cm, s/10

Kovový bodec na svíčku stříbrný 4,2x22 cm, s/10
252,29 Kč s DPH

Kovový bodec na svíčku zlatý 4,2x22 cm, s/10

Kovový bodec na svíčku zlatý 4,2x22 cm, s/10
252,29 Kč s DPH

Nabízíme kovové bodce na svíčky v klasických vánočních barvách - stříbrné, zlaté, bílé. Využijete je při výrobě nejrůznějších vánočních aranžmá, jejichž součástí jsou svíčky, zejména pak na adventní věnce či vánoční svícny. Praktický delší hrot slouží k upevnění na základnu dekorace. Svíčku pak umístíte do kratšího hrotu, aby se nepřevrhla. Jejich hlavním smyslem je bezpečné umístěné svíčky na různorodé dekorace.

Na výběr máme různé velikosti bodců, jež se liší průměrem. K dispozici jsou bodce na adventní svíčky o průměru 4 cm nebo 5 cm. Pořídit je můžete pouze v sadě, počínaje 4 kusy. Čím více sad objednáte, tím je cena za kus výhodnější. Máme také praktické kovové svícny na čajové svíčky o průměru 4 cm. Opět je můžete zakoupit ve výhodném balení.

Bodce na svíčky jsou praktickým doplňkem, který na vánoční dekorace jistě využijte. Objednat u nás můžete rovnou i vánoční svíčky, další ozdoby a vytvořit si tak stylovou vánoční výzdobu.

Doprava zdarma
nad 2000 Kč bez DPH
Vše máme skladem
Ihned k odeslání
97% hodnocení
spokojenosti
Zásilka pod kontrolou
Vždy bezpečně zabaleno